poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Najpopularniejsze wpisy ostatniego roku


Dziś małe przypomnienie wpisów z bloga, które zyskały największą popularność :)Z tego co widzę, najchętniej zaglądaliście do jesiennej serii list uprzyjemniających tę słotną porę roku. Być może tym razem rozwinę serię, albo stworzę całkiem nowy projekt na jesień?
 Sposoby na jesienną chandrę

Nastrajam się na jesień (3) - filmy

Nastrajam się na jesień (2) - książki i albumy


Miło odebrana została sonda o kobiecości, chciałabym teraz zadać nieco inne pytania - nie tylko panom.
Kobiecość - męski punkt widzenia


Jeśli chodzi o wszelkie haule i posty z łowów w lumpach - chętnie bym pisała na ten temat, jednak ostatnio staram się ograniczyć ciuchowe zakupy. Mimo to z przyjemnością podzielę się z Wami radami, jak nie zwariować w Primarku.
Dlaczego kocham lumpeksy?

Co kupiłam w Primarku?


O inicjatywie, wytrwałości i sukcesie można pisać i pisać. Gorzej to wprowadzać w życie... 
Myśli, które zmotywują Cię do działania


"Na krótko..." to mój ulubiony wpis. Zastanowiłam się nad motywacją do zmiany wizerunku i dałam ponieść inwencji twórczej ;)
 Na krótko poprosz!


Wnętrza i ich aranżacja nadal są moim konikiem, zwłaszcza te w stylu boho. To samo mam ze stylem ubierania. Na pewno wrócę do umieszczania inspiracji z pinteresta i tumblra :)
Jak urządzić mieszkanie w stylu boho?


1 komentarz:

  1. Super było poczytać wypowiedzi panów nt. kobiecości :) Mój ulubiony artykuł u Ciebie to ten o oszczędzaniu, ale nie załapał się do tych najpopularniejszych.

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś! Byłoby wspaniale, gdybyś zostawił po sobie jakiś ślad. Konstruktywna krytyka jak najbardziej pożądana. Spamy odsyłam pocztą do ich autorów. Uwierz, że odnajdę Cię bez wrzucania linków do Twojego bloga pod każdym moim postem.