piątek, 14 sierpnia 2015

Do zobaczenia w Pradze!


...Bo zarzekam się, że jeszcze nie raz tam pojadę! :) Przepiękne, urokliwe miasto, z cudowną architekturą i klimatem, jakiego nie ma nawet Kraków. Jeśli mieszkasz w pobliżu Wrocławia i szukasz miejsca na krótką wycieczkę, to Praga jest idealna. Co prawda najlepiej wybrać się tam przynajmniej na tydzień, ale gdy chcesz jedynie zmienić klimat i nacieszyć oko, to to miasto jest odpowiedzią na Twoje pragnienia :)

Trzeba było strzelić sobie fotę w szybach pędzącego tramwaju :)Niesamowity uliczny band z panem grającym na tarze na czele :)Dałam się nabrać - to nie posąg, a facet stojący w bezruchu i szalenie przekonująco udający pomnik.Człowiek może się poczuć przez chwilę jak w Nowym Jorku - za sprawą żółtych taksówek.


Albo jak w Tajlandii, bo salony z tajskim masażem można spotkać na każdym rogu.A tu już Hradczany i niesamowita panorama miasta.


W poszukiwaniu Złotej Uliczki...


Krecik machał nam z okna :)
Zmiana warty.


A słońce już chyli się ku zachodowi.


Pani z katarynką.


Na moście św. Karola :)Tego dnia wypiliśmy hektolitry kawy mrożonej :) Upały jednak były nam niestraszne, a wycieczkę zaliczamy do udanych :)

Byliście kiedyś w Pradze? Jak się Wam podobała?

4 komentarze:

 1. zazdro! :))) byłam tylko przejazdem, a i tak byłam zachwycona

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam w Pradze, ale stanowczo za krótko. Kiedyś wrócę na pewno. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny wpis i piękne zdjęcia!
  Zapraszam do polecania swoich postów w serwisie http://www.bloglov.es/

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś! Byłoby wspaniale, gdybyś zostawił po sobie jakiś ślad. Konstruktywna krytyka jak najbardziej pożądana. Spamy odsyłam pocztą do ich autorów. Uwierz, że odnajdę Cię bez wrzucania linków do Twojego bloga pod każdym moim postem.