środa, 10 września 2014

Wnętrzowe ciekawostki

Uwielbiam stare meble. I nie mówię tu o antykach, ale o rzeczach, które po prostu mają swoją historię. Fotelach, na których ktoś czytał ulubione książki, stołach, przy których prowadziło się najważniejsze rozmowy... Każda rzecz skrywa w sobie czyjąś pasję, nawyki i tajemnice. I kiedy widzę, że ktoś takie meble wyrzuca (co gorsza do lasu) serce mi się kraje. Jeśli nie masz co zrobić ze starą komodą sprzedaj ją za grosze, oddaj potrzebującym, albo zrób z nią coś kreatywnego. I o tym dzisiejszy post - o pomysłowym i innym niż zwykle wykorzystaniu starych mebli (oraz przedmiotów, które można znaleźć niemal w każdym domu). 
W internecie aż roi się od  pomysłów na kanapy z palet albo półki z drewnianych skrzynek. I trochę ciężej znaleźć pomysły na wykorzystanie domowych sprzętów z historią, a to głównie je możecie zobaczyć poniżej.


źródło zdjęć: pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że jesteś! Byłoby wspaniale, gdybyś zostawił po sobie jakiś ślad. Konstruktywna krytyka jak najbardziej pożądana. Spamy odsyłam pocztą do ich autorów. Uwierz, że odnajdę Cię bez wrzucania linków do Twojego bloga pod każdym moim postem.