niedziela, 14 września 2014

Momenty tygodnia (2)

Niedziela jeszcze parę lat temu była dla mnie najgorszym dniem tygodnia. Ta myśl, że jutro będzie poniedziałek, znów zacznie się bieganina i obowiązki. Teraz staram się w tym dniu skupić na wszystkich pozytywnych wspomnieniach minionych 7 dni, co idealnie i bojowo nastawia mnie na rozpoczynający się kolejny tydzień ;)Oto, co wydarzyło się ostatnio:


Właściwie cały ten tydzień spędziłam w uroczym towarzystwie przekochanej Madzi, która przyleciała do mnie z końca Europy.


Jadłyśmy najpyszniejszą owsiankę pod słońcem:


Zwiedzaliśmy Wrocław nocą:


I za dnia:


A na Pergoli grałyśmy w Quidditcha ;)


Niebo nad miastem


Mędrzec Szeryf


Udało się też pojechać do Ikei (uwierzcie, to była prawdziwa wyprawa, w dodatku w doborowym towarzystwie :)).


 A jak Wam minął tydzień?

6 komentarzy:

 1. Twój tydzień brzmi super :) Genialne zdjęcia!Mi ten tydzień tak się dłużył, że byłam pewna, że minęły co najmniej 2 tyg a nie jeden :P
  Love Life Every Day
  everydaybeauty instagram

  OdpowiedzUsuń
 2. kupiłas to co miałaś kupić? :D czekam na post z zakupowego szalenstwa

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten psiunio jest cudny!
  Kisses
  Aga

  Check my new post:
  Platform sneakers
  www.agasuitcase.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaliczyłam męczące szkolenie, napisałam upiornie długie sprawozdanie, złapałam zapalenie zatok, wykupili mi upatrzoną szafkę do łazienki, a mój tydzień pracy skończył się w sobotę o 20.00... hmm, chyba jednak Twój plan podoba mi się bardziej. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne miejsce ta pergola. To gdzieś w centrum Wrocławia? W przyszły weekend odwiedzam to miasto, koniecznie muszę to zobaczyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pergola znajduje się pod Halą Stulecia (wpisaną na listę UNESCO), niedaleko Placu Grunwaldzkiego, więc można powiedzieć że w centrum. Ma bardzo dobre połączenie z resztą miasta :) zapraszam, warto zobaczyć!

   Usuń

Cieszę się, że jesteś! Byłoby wspaniale, gdybyś zostawił po sobie jakiś ślad. Konstruktywna krytyka jak najbardziej pożądana. Spamy odsyłam pocztą do ich autorów. Uwierz, że odnajdę Cię bez wrzucania linków do Twojego bloga pod każdym moim postem.