środa, 5 listopada 2014

Momenty tygodnia (9)


To był intensywny tydzień, zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i uczelnię. Ale też bogaty w doświadczenia... Czy i Was z każdym dniem nasza piękna jesień zachwyca coraz bardziej? Znajomi nie mogą już znieść mojego przystawania i wzdychania nad każdym liściem. Co ja poradzę na to, że cieszą mnie takie drobiazgi? Że jestem szczęśliwa, że mogę je oglądać każdego dnia?



Szuranie nogami w liściach i zapach dymu to dwa nieodłączne składniki jesieni. Bez nich chyba nie byłaby ona taka wspaniała.


Feeria barw pod drzewami i na szczęście jeszcze na nich. Najbardziej jednak lubię ten widok w górach.







Poniżej okazja roku: kolorowa torebka za 4,90 (nie z lumpa) ;) Myślę, że będzie ciekawym urozmaiceniem dla panoszącej się w mojej szafie czerni.


Oto ostatnie poziomki w tym roku (szalone, że w listopadzie można jeszcze zrywać je z krzaczków we własnym ogródku) :


A jak Wam minął tydzień?


5 komentarzy:

 1. Achh jesień w górach - już przebieram nogami na moje przyszłotygodniowe Zakopane! Znów będzie setka zdjęć! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie daj znać, czy pogoda dopisała :)

   Usuń
 2. Uwielbiam prawdziwą polską jesień, zwłaszcza w górach :) W niedzielę odwiedziłam Szczyrk, pogoda była wymarzona do cykania fotek :) Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. U Ciebie zawsze tak kolorowo....

  OdpowiedzUsuń
 4. czyżby Bolków? :D widoki znajome!!!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś! Byłoby wspaniale, gdybyś zostawił po sobie jakiś ślad. Konstruktywna krytyka jak najbardziej pożądana. Spamy odsyłam pocztą do ich autorów. Uwierz, że odnajdę Cię bez wrzucania linków do Twojego bloga pod każdym moim postem.